Kang Shi Jin

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
Today at 16:12

Juri Mikail Kazakov   tollából
Today at 15:05

Luukas Frewen   tollából
Yesterday at 23:50

Vanessa Scarsi   tollából
Yesterday at 22:54

Lyudmila Sokolova   tollából
Yesterday at 14:30

Yesterday at 07:12

16th Október 2017, 20:05

Juri Mikail Kazakov   tollából
14th Október 2017, 15:19

szemtanúk

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Arina Chenkova, Juri Mikail Kazakov, Kalea Razin, Matteo Moretti

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Cosa Nostra
4
2
Black Hand
0
1
RussGed
2
8
Triád
2
2
Yakuza
1
4
Fegyveres Erők
7
5
Művészek
7
7
Civil polgárok
12
6
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

Kang Shi Jin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Yakuza
Play by :
Shin Hyejeong
Keresett :
nincs
Hozzászólások száma :
3
Csoport :
yakuza

stivali italiani
Témanyitás Kang Shi Jin •• 15th Március 2017, 12:04

Kang Shi Jin
diák

yakuza
18
Shin Hyejeong
hívott
meg_ne_próbáld
Róma; 1998. 08. 20.
kyodai
diák, leendő yakuza?
Nozara Mitsuko
Kang Shi Hoo
öcsike: Kang Hyun-Soo
hajadon
Róma

Nem mondom meg, hogy melyik a rossz, és melyik a jó tulajdonságom, azt döntsétek el ti. :3

- hisztis
- bátor
- szexi
- szókimondó
- bunkó
- haragtartó
- eszes
- hangulatember
- szavatartó
- magabiztos
- segítőkész
- álmodozó
- "apuci pici lánya"

Életem néhány lapja

- Neve?
- Csak tudja, ha idehívott…
- Váltson stílust, ha kérhetem. Szóval neve?
- Kang Shi Jin.
- Életkora?
- Hát ez nevetséges.
- Életkora?
- 18.
- Lakhelye?
- Róma, gazdag negyede.
- Foglalkozása?
- A koromból kalkulálhatna arra, hogy még diák vagyok.
- Kérem, meséljen magáról.
- Nemsokára 19 éves leszek, és befejezem az iskolát. Utána divattervező szeretnék lenni, vagy egyetemre menni, még nem döntöttem el. Az átlagot nézve jók a jegyeim, nem nyüstölnek a kiválóságra. Édesapámmal és édesanyámmal élek együtt, emellett kaptam magam mellé egy majomnak nevezhető öcsit, akit egyébként nagyon szeretek, de ne mondja neki, még elbízná magát. Rengeteg barátom van, inkább férfiakkal szoktam lógni, kivétel a két legjobb barátnőm. Szeretek sportolni, főleg a harcművészeteket űzöm, hogy meg tudjam védeni magam, ha úgy hozza a sors. Szeretek olvasni is, szörfözni a neten, és rajzolni.
- A származásáról is meséljen!
- Mint láthatja, koreai génekkel vagyok megáldva, azonban a nemzetközi kapcsolatoknak hála, édesanyám japán. Félvérként elvileg több lehetőségem van, azonban ez eddig nem tűnt fel. A szüleim egy hivatalos találkozón futottak össze, amit apáik, vagyis a nagyapáim rendeztek. Első pillanatban tudta a két öreg, hogy össze kell házasodniuk, mármint anyáéknak, nem nekik, ezzel növelve kapcsolataikat. Jó ötletnek bizonyult, a fiatalok sem bánták, hisz látják, itt van az eredménye a kapcsolatnak. Most mindenki boldog, anyáék büszkék rám, én is magamra, a papusék is.
- Mit dolgoznak a szülei?
- Sajnálom, erről nem mondhatok semmit.
- Beszéljen!
- Édesanyám otthon tartózkodik, nincs szüksége pénzt keresni, megélünk apám vagyonából. A fater lopott dolgokkal kereskedik általában, de vannak húzósabb melói is, például fegyvereket is árul, valamint prostituáltakat futtat. Kapcsolatban áll a vezérrel, egyszer én is láttam azt a férfit. Ennél többet én sem tudok.
- A férfiak terén, hogy áll?
- A tangám színe nem érdekli?
- Nem, arra válaszoljon, amit kérdezek.
- Bunkó. Volt egy srác, akibe teljesen szerelmes voltam, vele most is tartom a kapcsolatot, majdnem mindennap találkozunk. Ő az edzőm, aki megtanít megvédeni magam. Nem tudja ezt az apróságot, és mára inkább bátyámként tekintek rá, mint férfire. Bármikor számíthatok rá, akár a legkisebb apróságról is szó lehet, mindig mellettem van. azóta lett még egy valaki, aki mondhatni tetszik, vele nem tudom mi a helyzet. majd alakul valahogy, én nem erőltetem a dolgot, azonban nem is mondok le róla egykönnyen.
- Mondja, nem akarja megismerni szüleinek a lakhelyét? Elutazni Koreába, vagy Japánba?
- Őszintén, a francokat érdekel az a két ország. Amíg nem kapok ott melót, vagy történik valami igazán fontos, addig maradok ebben az országban, ezen a kontintensen. Nem hiába jöttek ide anyáék, biztos megvolt a megfelelő okok, amiért ezt tették. Egyébként miféle kihallgatás ez?
- Maga azzal ne törődjön, az édesapjával egyeztettük a dolgokat. Szeretné tovább vinni apja foglalkozását?
- Bűnözőnek lenni? Elgondolkoztam ezen a lehetőségen, és nem zárom ki a lehetőségeim közül. Mindent meg kell ragadni, ha sikeres szeretne lenni az ember, nem?
- Ahogy mondja. Egy utolsó válasz, és szabadon engedjük: írja le egy napját. Mit szokott csinálni, hol járkál, stb. stb..
- Általában a fél napot az iskolában töltöm, remélem, az órarendemet nem kérdezi ki, mert fejből nem tudom. Ezután vagy hazamegyek, vagy a barátaimmal lógok pár órát. Ebédelek, szórakozok, tanulok, aztán vacsora, fürdés és pihenés. A hétvégéim is hasonlóképpen zajlanak, csak akkor bulizni is szoktam menni, ami elég gyakori a mi körünkben. Érdekli, milyen piákat fogyasztok, vagy ennyi volt?
- Nem, most már elmehet. Menjen már!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Yakuza
Play by :
「Min Yoongi」
Hozzászólások száma :
70
Csoport :
「I'm Yakuza」

stivali italiani
Témanyitás Re: Kang Shi Jin •• 8th Április 2017, 22:58

Gratulálunk elfogadva!
A NAGY EMBEREK NEM SZÜLETNEK NAGYNAK, DE AZZÁ LESZNEK.

Annyesejo, szemtelenül fiatal Kang Shi Jin!

Mintha a karma is közrejátszott volna...egy koreai leányzót egy koreai fószer fogad el!  Cool Jah, és ráadásul mindketten a Yakuzák népes körébe tartozunk. Ahogy az sem véletlen, hogy mindkettőnknek kijutott egy idegesítő öcsike a családban.  
Nah de hagyjuk a finomkodást...friss felnőtt növendék...igen ez abszolút rá lett szabva a bájos pofidra...merthát, köztünk szólva...nem éppen rút kiskacsa egy arcocska.  :glór:
A jellemzésedre, ha elsőként vezeti rá szemét az ember rögtön azt gondolja "...hoppá, ez rövid!" mégis egyenesen megmondja mik a gyengeségeid és erősségeid. Wink Az "apuci kicsi lánya" jelzőnek pedig alapból fel kellett kerülnie. Főleg, hogy nagyon piszkos ügyekben utazik az apuka  :twisted: Hey-hey...micsoda családfa...meg egy kis japán véna. Hát téged biztos nem tagadnak ki a Yakuzák sorából. Nem úgy mint engem   Még jó hogy anyukád otthon ül és főzi a finom olasz vacsit. Wink
A történeted kérdés-feleltben színesítetted ki. Hmmm...az én történetem is ilyen szerkezetben épült fel. Smile Nehogy félreértsd...akaratlanul is keresem benned és bennem az össze-függőségeket  Cool Istenverte tesztoszteron!! :x
Short version:
Az ET-d tökéletes volt ugyanakkor hagyott némi "átgondolni-valót".... úgy értem, a divattervező foglalkozásod mellett...mellékállásban végül belépsz apuci brigádjába? :shock: Meg az rejtélyes férfi, aki fellobbantotta benned a tűzet  Wink Csak nem én vagyok?  Cool *leüti magát.* Jó-jó...valami olvasnivalót a játéktérre is kell hagyni...  

Mégmielőtt társkereső hirdetést adnék fel itt neked, inkább visszabújok eredeti bőrömbe és szabadon engedlek Wink  igaz kissé nehezen :mor: De ha már Yakuzák...ha már idegesítő öcsikék és koreai származás...egy játékot muszáj vagyok ellopni tőled. Smile

Addig is, menj foglalózz egyet, majd keress magadnak minél több játszópartnert! Very Happy
btw...köszönöm az eredeti olvasmányt! Wink

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kang Shi Jin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal