the liar and his lover

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
Today at 16:12

Juri Mikail Kazakov   tollából
Today at 15:05

Luukas Frewen   tollából
Yesterday at 23:50

Vanessa Scarsi   tollából
Yesterday at 22:54

Lyudmila Sokolova   tollából
Yesterday at 14:30

Yesterday at 07:12

16th Október 2017, 20:05

Juri Mikail Kazakov   tollából
14th Október 2017, 15:19

szemtanúk

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Arina Chenkova, Juri Mikail Kazakov, Kalea Razin, Matteo Moretti

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Cosa Nostra
4
2
Black Hand
0
1
RussGed
2
8
Triád
2
2
Yakuza
1
4
Fegyveres Erők
7
5
Művészek
7
7
Civil polgárok
12
6
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

the liar and his lover

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Civil Polgárok
Play by :
♛ kim seolhyun.
Keresett :

My only one

Hozzászólások száma :
39
Csoport :
♛ civil.

stivali italiani
Témanyitás the liar and his lover •• 22nd Április 2017, 14:26

Blayze A. Nam
Kang Minhyuk of course

választható
18-19
hazug csaló
Foglalt
Pontosan tudom, hogy tetszem neked, de ennek ellenére mégsem mutattál érdeklődést irántam jó darabig.Pedig igen. A haverjaid elég rendesen nézegették a hátsómat, meg minden mást is, pontosan tudom, hogy milyen társalgások zajlottak le köztetek. Na jó, azért szó szerint egyiket sem tudnám idézni, de az elhangzott dolgokban biztos vagyok. Aztán jött a fogadás, ami velem szemben egy picit sem volt fair, egyikőtök részéről sem. Eddig te csak felvontad a szemöldököd, ha megláttál, a haverjaid meg csorgatták a nyálukat, most viszont valamiért mindannyian ostromoltok. Igen. Pontosan tudom miről van szó, mert pechetekre az énekesetek elmondta, én pedig úgy döntöttem, hogy bosszút állok rajtatok, és a kezébe adom a bizonyítékot. Először jött a perverz gitáros, akit ejtettem. Aztán a billentyűsötök, akinek azt mondtam, hogy nem érek rá moziba menni vele. Utána a basszusgitáros környékezett meg, vele is közöltem, hogy nincs kedvem átmenni filmezni. A ritmusgitáros elég erősen próbálkozott. Hozott nekem csokit, virágot, kifizette a kajámat, amit a büfében vettem, pedig nem is kértem rá, és egy cseppet sem szorulok a dologra. Akkor az járt a fejemben, hogy mi van ezekkel a srácokkal? Ennyire akarják a számot az albumra? Aztán jöttél te. Te, a dobos, aki már az első pillanatban megtetszett a napbarnított bőre és a szénfekete szemei miatt. Jöttél és a hülye randidra nem mondtam nemet. Az elején még tudtam, hogy csak azért csinálod, de aztán lassan elkezdtek megváltozni a dolgok. Szimpatikusnak találtalak. Megkedveltelek. Tetszeni kezdtél. Beléd szerettem. Nem volt túlzottan sok időre szükséged, és én nemesen küzdöttem a dolog ellen, de végül az érzéseimmel szemben alul maradtam. Pontosan tudom, hogy a fogadás még mindig áll, de a remény él bennem, hogy az érzéseim viszonzásra találnak. Mit gondolsz, így lesz? Vagy csak átversz, és elveszed, amire szükséged van? Saját magam alatt vágom a fát, vagy pedig ki is fog virágozni valami abból, amik mi vagyunk? Lesz kettőnkből valami olyan, ami visszafordíthatatlan, és mindent megváltoztat?

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

the liar and his lover
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal