A barát

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
Today at 16:12

Juri Mikail Kazakov   tollából
Today at 15:05

Luukas Frewen   tollából
Yesterday at 23:50

Vanessa Scarsi   tollából
Yesterday at 22:54

Lyudmila Sokolova   tollából
Yesterday at 14:30

Yesterday at 07:12

16th Október 2017, 20:05

Juri Mikail Kazakov   tollából
14th Október 2017, 15:19

szemtanúk

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Arina Chenkova, Juri Mikail Kazakov, Kalea Razin, Matteo Moretti

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Cosa Nostra
4
2
Black Hand
0
1
RussGed
2
8
Triád
2
2
Yakuza
1
4
Fegyveres Erők
7
5
Művészek
7
7
Civil polgárok
12
6
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

A barát

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Civil Polgárok
Play by :
Kim Seok Woo /Rowoon/
Keresett :
Hozzászólások száma :
12
Csoport :
civilek

stivali italiani
Témanyitás A barát •• 5th Május 2017, 11:03

Választható név
Javaslok (és nagyon szeretnék) egy SF9-os arcot

Választható
17-19
Igaz barát
Szabad
Ha jó karakterleírást akarnék adni, akkor biztosan bemásolnám az előtörténetemet, ugyanis ott jól megmutatkozik a személyiséged azon fele, ami engem és a kapcsolatunkat érinti, szóval kérlek olvasd el, ha van egy kis időd.
De mégis ki vagy és milyen vagy te? Csak egy ázsiai (nem feltétlenül koreai) srác, aki kiskora óta Olaszországban él és mikor két éve ideköltöztem, te voltál az, aki megmutatta nekem az európai életet és neked hála tudtam olyan jól beilleszkedni. Akár járhatunk egy osztályba is (jelenleg végzős gimnazista Marco), de ez csak egy lehetőség, az viszont biztos, hogy egy iskolába járunk (ha később jössz, akkor jártunk).
Pont annyira vagy hülye és őrült, amennyire én, mi ketten mindenbe beleütjük az orrunkat, aztán ha olyasvalamit csináltunk, amit nem kellett volna, együtt futunk s röhögünk. Ha egy napra sittre kerülsz, én másnap leteszem érted az óvadékot, de előbb még a rácsok túloldaláról a képedbe röhögök és csinálok rólad jó pár fotót, amiket természetesen nem teszek fel az internetre, ellenben a szobám falára biztosan. Tudom, hogy ellenkező esetben te is ezt tennéd. Ha bármi baj van, előbb hívjuk egymást, mint saját anyánkat, titkokat osztunk meg a másikkal, mintha azok egyszerű pletykák lennének, mivel nem kell félnünk attól, hogy a másikunk elmondja őket bárkinek is. Ezek nálunk alapvető dolgok, ahogy az is, hogy segítünk egymásnak a csajozásnál, ergo mindketten heterok, esetleg biszexuálisok vagyunk, úgyhogy attól nem kell félni, hogy egymásnak esünk, igaz amilyen lököttek tudunk mi együtt lenni, simán előfordulhat, hogy ittasan megcsókoljuk egymást, de ez nem azt jelenti, hogy lesz is következménye, másnap csupán röhögünk rajta és éljük a megszokott életünket.
Igazából nem szeretném nagyban meghatározni a jellemedet és a hátteredet, csak annyi kérésem lenne, hogy a fentebb említett előtörténetem és az elképzelt kapcsolatunk stimmeljen. Legyünk legjobb barátok! *-* 
Izé, még valami: A csoportod és a neved is abszolút rád bízom, hozz egy izgalmas karaktert. A pb viszont tényleg lehetne az SF9-os srácok közül az egyik, (hidd el, vannak jó pasik ott is), de ha nagyon ragaszkodnál máshoz, én tudok alkalmazkodni, ezen ne múljon.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A barát
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby
» Legjobb barát kerestetik
» "Azért vannak a jó barátok..." Edgar/Leopold