袡 yakuza papa kicsi fia

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
Today at 16:12

Juri Mikail Kazakov   tollából
Today at 15:05

Luukas Frewen   tollából
Yesterday at 23:50

Vanessa Scarsi   tollából
Yesterday at 22:54

Lyudmila Sokolova   tollából
Yesterday at 14:30

Yesterday at 07:12

16th Október 2017, 20:05

Juri Mikail Kazakov   tollából
14th Október 2017, 15:19

szemtanúk

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Arina Chenkova, Juri Mikail Kazakov, Kalea Razin, Matteo Moretti

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Cosa Nostra
4
2
Black Hand
0
1
RussGed
2
8
Triád
2
2
Yakuza
1
4
Fegyveres Erők
7
5
Művészek
7
7
Civil polgárok
12
6
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

袡 yakuza papa kicsi fia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Yakuza
Play by :
「Min Yoongi」
Hozzászólások száma :
70
Csoport :
「I'm Yakuza」

stivali italiani
Témanyitás 袡 yakuza papa kicsi fia •• 9th Május 2017, 19:43

Rivaille M. Dosung
csakis Jang Geun Suk

Yakuza of course!
20 és 30 között
védi a s*ggem
Szabad
Nahát, szépek vagyunk! Épp rólad kéne összevakarnom pár szép szót? Rólad, aki előlről le se tagadhatná hogy rizsevő, hátulról pedig kiköpött hasonmásom? Mi voltaképp rokonok vagyunk, igaz? Egy olyan "távoli távlatban", de biztosban...hisz a Yakuza szó egyértelmű szinonimája a családnak. Tudod, az unokahúgodnak a nővérének a bejárónőjének az anyai ágán. Lényeg a lényeg, hogy noha nincs papírom a tényleges DNS tesztről, de te úgy viselkedsz velem mint meg nem született kisöcséddel, akinek minden lépése egy-egy ürügy a Yakuzáknak a katana rántásra. Nem tehetsz róla, hogy ilyen keményen szíveden viseled a maffia sorsát. Hisz ilyen neveltetést kaptál az ázsiai bűn szervezettek atyjától. Ha jól tudom apai ágon az ük-ük nagyapádtól, akinek a fia majd annak a fia a te apád. Hát milyen szerte ágazó a családfa! Olyannyira hogy vegyíti az otthonos japánt a koreaival. Mert anyád hajdanán ott ismerte meg az apádat. S szerelmük "pusztító fegyvere" lettél te. Te, aki az én generációmat követi, s aki már ilyen fiatalon tudja mikor kell az idősödő és ugyanakkor elnéző papust leváltani. Olykor te adod le a drótot a Yakuzáknak. Te mondod meg hol ki és mit csináljon. Habár még messze van a hagyományos "koronázási ceremónia" de te már tisztában vagy azzal mit jelent a család. Épp ezért pesztrálsz engem...engem aki kivételesen megveti a családját (csoportját) és a valódi családja mellett áll. Többek között neked köszönhetem, hogy 1 hónapban kétszer (ünnep napok kivételével) láthatom az apám. Ugyanis nagyon leterhelitek manapság! Ezekkel a "küldetésekkel" amiket én határozottan visszautasítottam tőletek. Ettől függetlenül tudom, hogy te még reménykedsz. Hogy valahol a közös gyilkolásoknak meg volt a maga nosztalgikus érzése. Hogy egy nap tettre készen térek vissza majd a "szűkös, kis" családi körbe. Igen elismerem, voltak a legszörnyűbb vérrontásban is felejthetetlen pillanataink...mint mikor kiirtottunk egy kis gyermekes családot és te úgy döntöttél, hogy pont a vörös bor illik ahhoz a látványhoz. Ezért lettél te a nem hivatalos bátyám. Még akkor is mikor néha gyerekesebb vagy mint én. De az esetek többségében inkább hidegvérűbb vagy mint én. S talán pont ezért kaphattad meg te a maffia papa tisztét. Jah meg persze azért mert lekoppintottad ezt a hűvös, sötét stílust tőlem. Te kis semmirekellő!!!

//caution: csak az vállalja, aki hajlandóságot érez arra, hogy hosszútávon kijátsza. Egyéb információkért tessék felkeresni, egyenlőre PM-ben. //

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

袡 yakuza papa kicsi fia
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal