Iseki Kaede

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
Today at 16:12

Juri Mikail Kazakov   tollából
Today at 15:05

Luukas Frewen   tollából
Yesterday at 23:50

Vanessa Scarsi   tollából
Yesterday at 22:54

Lyudmila Sokolova   tollából
Yesterday at 14:30

Yesterday at 07:12

16th Október 2017, 20:05

Juri Mikail Kazakov   tollából
14th Október 2017, 15:19

szemtanúk

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Arina Chenkova, Juri Mikail Kazakov, Kalea Razin, Matteo Moretti

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Cosa Nostra
4
2
Black Hand
0
1
RussGed
2
8
Triád
2
2
Yakuza
1
4
Fegyveres Erők
7
5
Művészek
7
7
Civil polgárok
12
6
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

Iseki Kaede

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Yakuza
Play by :
Terada Takuya
Keresett :
soon
Hozzászólások száma :
7
Csoport :
yakuza

stivali italiani
Témanyitás Iseki Kaede •• 13th Május 2017, 13:00

Iseki Kaede
Haruma Miura

Yakuza
24+
Bátyus
Szabad
Szia, rég láttuk egymást, nem? Annyira azért nem ,talán tegnap lehetett utoljára. Nem, nem tűnt számomra elviselhetetlennek a hiányod, egy cseppet sem. Nem vagyunk jó testvérek. Te szereted csinálni a kötelességeidet, amik közé tartozik az is, hogy engem pesztrálsz, én pedig utálom, hogy ha pesztrálnak, és szívesen halogatom a dolgokat annak fényében, ha normális életem lehet. Jössz nekem itt azzal, hogy a család a legfontosabb dolog, hogy nem okozhatok csalódást apának. És mi van az emberiséggel? Mit papolsz nekem a család fontosságáról, amikor a te ügyvédi álcád mögött egy közönséges gyilkos lakozik? Anno te is úgy kezdted az ipart, ahogy én, emlékszel? Amikor még sírtál, ha apa kiabált veled. Amikor még bűntudatot okozott, ha valakit megöltél. És most? Most mi van veled? Most éppen ugyanúgy ölsz, mint mások, hiszen olyan játszi könnyedséggel hozod ki az erőszaktevőket és a gyilkosokat a börtönből, mint ahogy régen oltottad ki az életeket. A család a legfontosabb, ugye? Akkor mi van mások családjával, akik ott zokognak a bíróságon, mert megtorlatlanul marad a szerettük elvesztésének ügye? Mi van azzal az apával, aki többé nem tudja megszidni a fiát, mert azt meggyilkolták? Ők nem számítanak? Mert a mi családunk az első? Igazából nem vagyunk rosszban. Nem mondanám rossznak a kapcsolatunkat, de vannak dolgok, amiket az én gyomrom nem vesz be, a tiéd pedig nemes egyszerűséggel szarja ki, miután megemésztette. Nem tudom, hogy mennyi lelkiismereted lehet, de én arra tippelek, hogy valószínűleg semennyi. Emellett még egy kérdést tennék fel neked: mikor váltál ilyenné? Mit tett veled apa, vagy a titkára, amitől ilyen lettél? Nem, nem a te lelked érdekel, ismerhetnéd annyira az önző és nagyképű öcsédet, hogy tudj mindent. Hogy érezd: csak a saját seggét félti. Mindenesetre nem tudom azt állítani, hogy nem szeretlek, oké? Mert szeretlek attól még, hogy néma csöndben eszed a vacsorádat és nem szólsz hozzám, vagy akkor is szeretlek, amikor épp a hátamon törsz szét valamit, mert csalódást okoztam a családnak. Szeretlek, mivel az aranyszabályt sosem felejted el: az öcséd hiú. Szóval, ha készen állsz, és mindent tudsz már, akkor várlak szeretettel, hogy megbízásokkal láss el, hogy kialakítsd a saját életed, és tudjalak szekálni azzal, hogy lenyúlom a feleséged, rendben? Ez utóbbiért ütni ér, de felhívom a figyelmed rá: az arcom szent. Az arcomhoz tilos hozzáérned. Az arcom túl szép ahhoz, hogy a koszos kezeddel tönkretedd. Viszont azt nem vágom, hogy normális srácokat miért kell elrontanod, és belevonni az egészbe civileket, de te mondtad, hogy maradjak csöndben, és hagyjam békén a bojtárodat, szóval a Trevor-ügyet majd meccseld le az illetékessel, vagy apával, én aztán a kisujjamat sem mozdítom érted a dologban.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Iseki Kaede
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal