You are the "Karma"

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
Today at 16:12

Juri Mikail Kazakov   tollából
Today at 15:05

Luukas Frewen   tollából
Yesterday at 23:50

Vanessa Scarsi   tollából
Yesterday at 22:54

Lyudmila Sokolova   tollából
Yesterday at 14:30

Yesterday at 07:12

16th Október 2017, 20:05

Juri Mikail Kazakov   tollából
14th Október 2017, 15:19

szemtanúk

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Arina Chenkova, Juri Mikail Kazakov, Kalea Razin, Matteo Moretti

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Cosa Nostra
4
2
Black Hand
0
1
RussGed
2
8
Triád
2
2
Yakuza
1
4
Fegyveres Erők
7
5
Művészek
7
7
Civil polgárok
12
6
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

You are the "Karma"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Yakuza
Play by :
「Min Yoongi」
Hozzászólások száma :
70
Csoport :
「I'm Yakuza」

stivali italiani
Témanyitás You are the "Karma" •• 27th Május 2017, 17:27

Atasha Hiromi (Sasha)
tipp Park Jiyeon

Triád
zsenge fiatal
bájos zaklatóm
Szabad
Hogy a fenébe mondjam neked, hogy végre megértsd?! Nincs olyan hogy Mi! Soha nem is leszünk Mi csak Te meg Én! Utálhatsz azért bármennyire, a döntésem továbbra is NEM! Persze tudom, ha bűnbakot kéne keresni rögtön én lennék a megnevezett. Én komolyan nem értelek...azokután, hogy aznap elcsábítottál és lefeküdtél velem, azt hitted ez egy kézzelfogható priusz az "őrékké az egymásé blah blah blah" vezető úthoz? Vagy azt hitted, ha már megtörtént a kötelezettség érzése csakis az enyém? Szivi, legalább kismilliószor elmondtam a telefonban, - amit már azóta újra cseréltem - a személyes "véletlen" találkákon, hogy őszintén nem tervezek hosszútávon veled. S a rövid táv az jelenti anyanyelven, hogy testi kapcsolat sem jöhetsz szóba! Te azonban vitatatlan vagy, és olyan daccal áldott meg az ősöd, amivel még nem találkoztam. S hiába is fenyegetőzöl, hogy a Triád egymaga képes legyőzni az összes szablyás japánt...akkor sem változik semmi! Én utálom az álszentséget, és utálom elhallgatni a lényeget...akkor éjjel nem volt semmi kivetnivalóm. A hangulatban, a környezetben és a testedben. Beleestem abba mibe minden férfi. A kísértésbe. S ezzel visszaélve, még arra kérsz szeresselek ahogy megérdemled? Mi jogon, mikor te vittél kísértésbe? Milyen alapon, mikor tudod jól ezzel minden férfit sarokba lehet szorítani?
Ismételten maradjuk annál, hogy nem találkozunk. Nem adunk újabb pofont a dolgoknak. Én is élem tovább az életem, és te is éld tovább az életed. Nélkülem.

//[i]caution: bármilyen "nemű" kérdésért, felvetésért, netalán ötletelésért tessék nyugodtan zavarni Pm-ben! (; //

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

You are the "Karma"
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal