Mikhail Iljics Sergievszkij

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
Today at 16:12

Juri Mikail Kazakov   tollából
Today at 15:05

Luukas Frewen   tollából
Yesterday at 23:50

Vanessa Scarsi   tollából
Yesterday at 22:54

Lyudmila Sokolova   tollából
Yesterday at 14:30

Yesterday at 07:12

16th Október 2017, 20:05

Juri Mikail Kazakov   tollából
14th Október 2017, 15:19

szemtanúk

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Arina Chenkova, Juri Mikail Kazakov, Kalea Razin, Matteo Moretti

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Cosa Nostra
4
2
Black Hand
0
1
RussGed
2
8
Triád
2
2
Yakuza
1
4
Fegyveres Erők
7
5
Művészek
7
7
Civil polgárok
12
6
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Fegyveres Erők
Play by :
Marie Avgeropoulos
Hozzászólások száma :
5
Csoport :
Fegyveres erők

stivali italiani
Témanyitás Mikhail Iljics Sergievszkij •• 16th Július 2017, 11:51

Max Irons

RUSSIJ GEDUSKA
28
Életem megrontója
Szabad
Isabella:

Nem szépítem a dolgot, hisz mind a ketten tudjuk, hogy a mi kapcsolatunk a kölcsönös kihasználásra épült. Én le akartalak titeket buktatni, te pedig ki akartad használni a rendőri kapcsolataimat. Valljuk be őszintén te jobban jöttél ki a dologból. Mindennek ellenére én sem panaszkodhatom, hiszen minden este mellettem alszol el és reggelente te vagy az akit megpillantok először. Felesleges lenne tagadni, hogy fülig beléd szerettem éppen ezért is segítek olyan készségesen mindenben, törvények ide, vagy oda. Az nem tudhatom, hogy én mennyire vagyok fontos a számodra, de reménykedem benne, hogy ahhoz éppen eléggé, hogy ha úgy alakulna a helyzet akkor megvédj a testvéred haragjától.

Vladimir:

Az öcsém vagy… mindketten küzdünk a tény ellen, de lássuk be, vajmi kevés esélyünk van arra, hogy az összekötő erőt meg tudjuk másítani. Apánk másodszülött fia vagy, ezen a jogon szakadtál ki a családfő tanai alól, jobb döntés híján Ivan bácsikánkra bízta a nevelésedet, mondván, neki nincsen ideje és voltaképpen kedve se ahhoz, hogy az örököse mellett egy kotnyeles, bizonyítási vágyban égő kis szarost is neveljen. Ez voltál Te…
Ivan bácsikánkkal megkaparintottad a bibliát, hűen énekelted mellette a zsoltárokat, de te dölyfösen ellentmondtál a szavainak. Mivel Ivan a minket megelőző generációban a harmadik, semmit nem tudott a maffiához szükséges eljárásokról. A remek szónoklati készségeden kívül mást nem köszönhetsz neki, ami a RussGed-hez köt. Apánkat utálod, engem még inkább, hiszen mindig irigyelted tőlem azt, ami nekem megadatott. Mégis velem tartottál ide s tova négy éve, mikor a Nagy Csizma északi részére küldtek, mint milánói fegyverkereskedelmi seku. Tőlem vártad azokat az oktatási alapokat, amiket soha nem kaparintottál meg, de személyiségedből adódóan ellenszegültél, velem szemben inkább a gyűlöleted volt a mérvadó, mint a tudásvágyad.
Mégis ragadt rád nem kevés a követelményeimből. Ezért, mikor alvezérré léptem elő téged helyeztelek a volt pozíciómra. Bízok a megkérdőjelezhetetlen tudásodban, noha továbbra is gőgösen mész a saját fejed után, így tapasztalatlanságod okán sokszor csattan a hátadon az ostor, mikor engem riasztasz kimenekítési célzattal. Nem vagy reménytelen eset, ellenben kellően hülye ahhoz, hogy ne ismerd be, kell neked a segítség. Bizonyítani akarsz előttem, Apánk előtt, hogy tudjuk, téged is fel kellett volna vésni az öröklési listára…

//Igazából semmit nem szeretnék megkötni. Szeretném ha a megalkotó magáénak érezné a karaktert. Viszont vannak dolgok amelyek kötöttek éppen amiatt, hogy ez a karakter egyszer már megalkotásra került. Ennek fényében pedig nem árt ha elolvasod az előző Mika lapját -> Mikhail I. Sergievszkij A pb alany csak egy ötlet amiatt, hogy az előzőekben is őt használták, de meggyőzhető vagyok ha arról van szó Wink
A karaktert rajtam kívül még sokan mások is várják, a szép létszámmal büszkélkedő milánói szakasz, valamint a firenzei családtagok is epekednek az irományaid iránt. Úgyhogy rengeteg izgalmas játéknak nézhet elébe az illető aki bevállalja az életem megrontójának szerepét Smile

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal