Szicíliai don fia

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
Today at 16:12

Juri Mikail Kazakov   tollából
Today at 15:05

Luukas Frewen   tollából
Yesterday at 23:50

Vanessa Scarsi   tollából
Yesterday at 22:54

Lyudmila Sokolova   tollából
Yesterday at 14:30

Yesterday at 07:12

16th Október 2017, 20:05

Juri Mikail Kazakov   tollából
14th Október 2017, 15:19

szemtanúk

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Arina Chenkova, Juri Mikail Kazakov, Kalea Razin, Matteo Moretti

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Cosa Nostra
4
2
Black Hand
0
1
RussGed
2
8
Triád
2
2
Yakuza
1
4
Fegyveres Erők
7
5
Művészek
7
7
Civil polgárok
12
6
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

Szicíliai don fia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Civil Polgárok
Play by :
Selena Gomez
Hozzászólások száma :
4
Csoport :
Civilek

stivali italiani
Témanyitás Szicíliai don fia •• 15th Augusztus 2017, 19:57

Massimo ...
Kit / Jamie / tárgyalható

Cosa Nostra
25-30
don fia
Jegelve az activity check végéig
Massimo életem megmentője megkeserítője.
Valamiért megmentettél, utána pedig képes voltál tulajdonodként kezelni és minden tőled telhetőt megtenni, hogy önbecsülésemet a sárba tipord.
Kapcsolatunkat kettősség jellemzi, kezdetben bálványoztalak, teljesen a bűvkörödbe kerültem, bármit megtettem volna neked/érted. Aztán teltek a hónapok, az együttélés csak rontott az amúgy is reménytelen helyzeten. Sokat titkolóztál – ami, nem véletlen, hiszen maffia tag vagy -, melyet az én kíváncsi és makacs természetem nehezen viselt. Ahelyett, hogy engedelmes kislányként álltam volna melletted, egyre nagyobb lett a szám, amit te nem igazán díjaztál. Szenvedélyes veszekedések és ölelkezések furcsa forgatagába keveredtünk, melyből a családodnál tett látogatásnak köszönhetően estünk ki. – lásd az előtörténetem..-
Kezdetben csak szavakkal, lelki terrorral bántalmaztál, aztán volt egy pont, ami után már a kezedet is megemelted rám.
Önfejű vagy és akaratos. Amit kitalálsz azt mindenképpen meg kell valósítanod, nem tűröd a visszautasítást. Dühödt vad vagy, amiért ott hagytalak, pedig legbelül te is tudod, hogy ez volt a legkézenfekvőbb.
Lelkedben egyre nagyobb harc kezd kibontakozni. Tudod mi a kötelezettséged, mit vár tőled a családod, hiszen a szicíliai don fia vagy.  Ugyanakkor van egy kis részed, amely szeretne ebből a közegből kikerülni, talán úgy érezted én lehetek a kiutad.

Don fiaként jogod van az öröklésre, ehhez azonban a családod felét ki kellene irtanod. Az, hogy ezt szeretnéd-e megvalósítani teljesen rád van bízva. Középső gyermek vagy, bátyád és öcséd is van, de benned látja a potenciált. A családoddal a kapcsolatod jó, eddig még nem csapott meg a kiirtásuknak a gondolata.
Anyád él és virul, kedvenc pici fiaként dédelget, hiszen te vagy az egyetlen gyermek, ki a városban marad. Te ettől természetesen néha a falra mászol, viszont kapcsolatotok szorosnak nevezhető.

Hogy tudtál-e arról, hogy apád tehet az öcsém haláláról, a te döntésed.
Hogy miért mentettél meg azt is megálmodhatod. – igen, sokszor kérdezni fogom, míg nem kapok rá választ.-
Hogy a családoddal szeretnél harcolni vagy velem, azt is rád bízom. - én ígérem, nem leszek könnyű ellenfél. -

//Mint látható sok dolgot nyitottan hagytam, nem szeretném megkötni, csak annyi kérésem van, hogyha véletlenül behoznád előtte egyeztess velem.
Nekem sok-sok ötletem van erre a karakterre, amelyeket szívesen megosztok bárkivel. Nem feltétlen vágyom a romantikus kapcsolatra a karakterek között, de bármire nyitott vagyok.  
Pb terén is szívesen hallgatlak meg, sem Kit Harringtonhoz, sem Jamie Dornanhez nem kötődöm.
Nem csak én várlak, mások is kíváncsiak rád és szeretettel fogadnak.
Minden egyezkedésnek csak egy pm az ára. Smile //

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Szicíliai don fia
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal