Lyudmila Sokolova

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
Today at 16:12

Juri Mikail Kazakov   tollából
Today at 15:05

Luukas Frewen   tollából
Yesterday at 23:50

Vanessa Scarsi   tollából
Yesterday at 22:54

Lyudmila Sokolova   tollából
Yesterday at 14:30

Yesterday at 07:12

16th Október 2017, 20:05

Juri Mikail Kazakov   tollából
14th Október 2017, 15:19

szemtanúk

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Arina Chenkova, Juri Mikail Kazakov, Kalea Razin, Matteo Moretti

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Cosa Nostra
4
2
Black Hand
0
1
RussGed
2
8
Triád
2
2
Yakuza
1
4
Fegyveres Erők
7
5
Művészek
7
7
Civil polgárok
12
6
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

Lyudmila Sokolova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Russij Geduska
Play by :
Teya Salat
Hozzászólások száma :
37
Csoport :
RussGed

stivali italiani
Témanyitás Lyudmila Sokolova •• 21st Augusztus 2017, 12:09

Lyudmila Sokolova
Hot Wheels

RussGed
22
Teya Salat
Saját
Mila
Kijev, Ukrajna; 1995. november 17.
Szoldat
Sofőr
Maxima Sokolova
Bogdan Sokolov
-
Hajadon
Firenze

+; pontos, céltudatos, hidegvérű, megbízható, csendes.
-; kíméletlen, érzéketlen, önfejű, közönyös, rögeszmés.

Életem néhány lapja

Mindenki követ el az életében hibákat, nem? És a legtöbb esetben meg is lehet bocsánati ezeket a hibákat, de amikor nem te vétkeztél, hanem örökölted az életedet beárnyékoló szart, akkor bizony kepeszthetsz amennyit csak akarsz, sosem mosod tisztára a lelkedet. Valami hasonló volt velem is, de erről majd talán egy kicsivel később.

Milyen volt a gyerekkorom? Mondhatjuk azt, hogy eseménytelen. Apámat alig láttam, mindig úton volt, anyám pedig sosem kérdezte, hogy merre jár. Sejtettem, hogy valami nincs rendben, de sosem volt közöttük vita, veszekedés vagy verekedés, így megbékéltem azzal, amit nekem osztott a Sors, a többi pedig jött magától. Óvoda, általános, szakmunkásképző ... nem mondanám magam éltanulónak, de arra mindig is büszke voltam, hogy sosem buktam meg és ez azért nagy szó az én generációmtól. És, ha már szakmunkásképző, akkor most kapaszkodj meg, autószerelő lett belőlem. Lányos meló, mi? És képzeld még azt is hozzá, hogy sehol sem kapsz munkát, mert szőke picsának néznek és attól félnek, hogy kifakadsz, ha letörik a körmöd. Pedig rágom rendesen, szóval képtelenség, hogy valaha is letörjön, de az a surmókat nem nagyon érdekli. Ők csak a melleket látják bennem, no nem mintha túlzottan nagyok lennének, de akkor is. Főleg úgy, hogy az elmúlt években még fogytam is belőlük. Rendszertelen élet, kapja be! De elkanyarodtam, igaz? Vissza kettes, felező, hajtű balra...

Szóval, amit eddig tudsz, az egy viszonylag eseménytelen gyerekkor, férfias szakma, kilátástalanság és munkanélküliség. És akkor még apád is meghal Kurskban. Mégis, mi a tökömet keresett ő Oroszországban? A munkatársai voltak olyan kedvesek és elmagyarázták, hogy ez ilyen James Bond féle tudd, hogy értsd helyzet és mivel apám tartozott nekik, ezért a halála után mi tartozunk nekik. Anyám és én... Az örökölt, életet beárnyékoló szar, amiről beszéltem. Szép hagyaték, melybe anyám beleroppant, most is egy öregek otthonában tengődik, és állítólag már annyira elmentek neki otthonról, hogy fel sem ismerne. Nem tudom, azóta nem láttam.
Apám is sofőr volt, tőle örököltem a szakmát. Kamionozott és csempészett, így nekem is ez lett a nemes életpályám. Nem a kamionozás, hanem a csempészés. Ukrajna és Oroszország között, zöldhatáron, néha aszfalton, leggyakrabban kocsival, ritkábban repülővel. És szerencsém volt, rohadtul szerencsém volt minden egyes alkalommal, amikor kábítószeres kotonokat dugtam fel a seggembe, vagy olyan kialakítása volt a kocsimnak, amibe a kereskedelmi mennyiség többszöröse is belefért. Én vásárra vittem a bőrömet, ők meg ebből rohadtul profitáltak. Gyűlöltem őket ezért, de az alternatíva egy fejlövés lett volna, ami nagyon el tudja rontani az ember délutánját. Nem vágytam rá.

És hogyan kerültem Olaszországba? Az ember felvesz bizonyos szintű képességeket az évek során, ha rá van kényszerítve. Már előtte is jól vezettem, és most jöhetnek a szőke nős viccek, de szarok bele, akkor is jól vezetek. S azóta még jobban, ami feltűnt embereknek. Olyan embereknek, akik Oroszországból javakat akarnak elküldeni Olaszországba, vagy éppenséggel az ellenkező irány részesítik előnyben és nem bízhatnak a postában. Nekik csak célhelyszínt és az érkezési időt kellett mondaniuk, én meg teljesítettem. És jó vagyok abban, amit csinálok, mert nem kérdezősködöm, nem érdekel, hogy mit szállítok, mindig pontos vagyok és olyan még nem volt, hogy valamit elszarjak. Fejlövés, köszi még mindig nem kell.
S most hol is tartok? Négy éve karolt fel a RussGed, két éve járok olaszba és az unió más országaiba, a többi meg túlzottan nem érdekel. Se pasi, se csaj nincs az életemben, a kocsimban élek és túlélésre játszom, amíg vissza nem fizetem apám tartozását. Még olyan tíz év és kiegyenlítem a számlát, addig meg nem kellene megdögleni, igaz? Majd teszek róla!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Inaktív
Play by :
~~~
Hozzászólások száma :
188

stivali italiani
Témanyitás Re: Lyudmila Sokolova •• 23rd Augusztus 2017, 16:58

Gratulálunk elfogadva!
A NAGY EMBEREK NEM SZÜLETNEK NAGYNAK, DE AZZÁ LESZNEK.

Kedves Lyudmila! Very Happy

Mindig különös öröm számomra, hogyha egy, a RussGed tagságát bővítő előtörténetet áll módomban elfogadni: arról már nem is beszélve, hogyha az adott illető ebben a mocskos, férfiakkal lakott világban történetesen egy különleges hölgyemény Wink Így különlegesen kitörő lelkesedéssel köszöntelek az oldalon, és ezúton kérek elnézést, hogy idáig tékozoltunk a lapod felett, de biztosíthatlak, az időhiány okozta azt, hogy egy admin se tudott bevágódni a gép, ezáltal az előtörténeted elé nem pedig, hogy bármi problémát is találtunk volna a lapodban Very Happy

Mert bizony kijelenthetem, hogy számomra sikerült nagyon tetszetős alkotással előrukkolnod Wink Kezdve, természetesen azzal a ponttal, ami mindenki számára legelsőnek nyilvánvalóvá válik egy új karakter kapcsán: a választott avataralany. Őszintén ízlelgetem a szavakat, és töröm a fejemet, hogy vajon láttam-e már másutt felbukkanni Teya szerénységét, de én magam -noha Theo vallja, hogy ő bizony már látta Suspect - kijelenthetem, hogy elsőként a te kezedet dicsőítve láttam felbukkanni szerepjátékos oldalon Very Happy Én a magam részéről örülök, hogyha egy "friss hús" kerül a play by rész alá megnevezésként, hiszen mostanában elszaporodottá váltak az unásig látott arcok, így van egy kis kibúvó a klisék alól, és egy teljesen úgy személyt ismerhetek meg általa Smile Így a választott avataralany számomra összefügg az általad megformált karakterrel, nem tudom feddőn a magasba lendíteni az ujjamat, mondván, hogy bizony én már láttam itt meg ott hasonlót! Very Happy Számomra nagyon megkapó volt a szavakba szedett jellemzés, hiszen az öt-öt, a személyét meghatározó személyiségjegy nem is igényelt hosszabb kifejtést, hogy megtudj győzni: Mila tökéletesen ilyen Very Happy És tudom, nem szabad a küllem alapján ítélni, de hát valljuk be töredelmesen, ami megvan az arcban, azzal bizony felruháztad a karakteredet Cool És igen, ezeket a következtetéseket főként azokból a vad tetoválásokból sikerült levonnom, ami alátámasztja azt a gondolatot, hogy bizony nem Lyudmila az a klasszikus értelemben vett hölgyjelenség a maffia berkeiben, akire az ember ösztönösen rámondja "kellékfeleségnek jó lesz!" Very Happy Nagyon tetszett, hogy sikerült más oldalról megközelítened a nők szerepét az alvilági játszmákban, különlegeset alkottál vele, ami természetesen az előtörténeted során bontakozott ki Wink

Esetedben több olyan pontot is lehet találni, ami megmásít minden sztereotípiát: kezdve a nők személyével és az autókhoz fűzött viszonyukkal; a "szőke nő" effektussal, ami természetesen minden férfi kedvenc viccjelensége; valamint a maffiai hölgyekről, akik kiskoruktól követendő példának látják, hogy egykoron ők is beadják a derekukat, és tökéletes díszítőelemként tetszelegjenek a nekik választott férfi oldalán. Mert bizony épp, hogy csak bele kellett olvasni az előtörténetedbe, és nyilvánvalóvá vált, hogy a férfiak világában egy férfias szakma keretein belül sikerült állást foglalnia, még ha dróton is rángatják, hogy ezúton lakoljon az apja tetteiért. Nagyon kedvemre való volt a rövid, ámbár velős előtörténet Very Happy Nincs túlcicomázva, ellenben elmondható róla, hogy minden kritérium előtt kiválóan helytállt, és számomra plusz pont a több ponton alkalmazott, humoros megközelítése a helyzetnek Very Happy Épp ebből eredeztethető, hogy gond nélkül tudom állítani: a stílusod kifejezetten lehengerlő :bounce: Könnyed fogalmazás, ami olvastatja magát, remek történetvezetés, ami csak adja a lovat az imént említettek alá Wink Mást se tudok mondani, mint, hogy élvezetes volt egy új világszemlélet alkalmazásával megbizonyosodni a RussGed sajátosságairól Wink

Nem áll módomban tovább feltartani, így is sokat ültél a babéraidon, míg idáig eljutottunk Kérlek, foglald le az avatarodat, aztán ismerkedj meg az olaszországi oroszok társaságával, hiszen vagyunk szép számmal, és sokan bizonyára már fenik a fogukat Razz

Nagyon jó játékot kívánok Neked! :füty:

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Lyudmila Sokolova
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal