Reira Hong

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
Today at 16:12

Juri Mikail Kazakov   tollából
Today at 15:05

Luukas Frewen   tollából
Yesterday at 23:50

Vanessa Scarsi   tollából
Yesterday at 22:54

Lyudmila Sokolova   tollából
Yesterday at 14:30

Yesterday at 07:12

16th Október 2017, 20:05

Juri Mikail Kazakov   tollából
14th Október 2017, 15:19

szemtanúk

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Arina Chenkova, Juri Mikail Kazakov, Kalea Razin, Matteo Moretti

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Cosa Nostra
4
2
Black Hand
0
1
RussGed
2
8
Triád
2
2
Yakuza
1
4
Fegyveres Erők
7
5
Művészek
7
7
Civil polgárok
12
6
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

Reira Hong

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Civil Polgárok
Play by :
♛ kim seolhyun.
Keresett :

My only one

Hozzászólások száma :
39
Csoport :
♛ civil.

stivali italiani
Témanyitás Reira Hong •• 8th Június 2016, 22:07

Reira Ri Na Hong
rich-bitch

Sötét titkok rólam
Hogy ne feledd kivel van dolgod
CIVIL
17
KIM SEOL HYUN
SAJÁT

Becenév: Reira, otthon Rina, a bátyám meg Rinnie-nek...

Szül. hely: Szöul, Dél-Korea

Szül. idő: 1999. március 14.

Csoporton belüli rang: -

Foglalkozás: Diák

Anya: Kim Shin Hyeon

Apa:Hong Jong Hyun

Egyéb családtagok: 1 báty, sok unokatesó...

Családi állapot: Bonyolult kapcsoltban

Bemutatkozás
Belbecs és külcsín
„Mindig is féltékeny voltam rá, mert neki még a sulis egyenruha is olyan jól áll! Szerintem még egy krumpliszsákban is jól nézne ki, de komolyan. A suli királynőjeként emlegették, mert messze ő volt a legcsinosabb mindenki közül.” – Ayame Miu, Reira évfolyamtársa

„Baromi jó nő, komolyan megdugnám! Olyan formás segget és feszes melleket sem láttam még, mint amilyen neki van. Komolyan úgy néz ki, mint azok a modellek a magazinokban. Csak az a baj vele, hogy túl magas, de attól még nagyon jó nő, olyan teste van, mint egy barbie babának. Egyik csaj sem ér a közelében a suliból” – Madarame Ryuu, végzős diák

„Az a csaj úgy mű ahogy van! Azt mondják, hogy egyetlen plasztikai műtéten sem esett át, de ezt nekem ne próbálja meg senki megmagyarázni. Lehetetlen, hogy egy hétköznapi ember ennyire szabályos szépség legyen” – ismeretlen cserediáklány
„Mindig irigyeltem tőle a haját. Olyan szép hosszú, ráadásul éjfekete és dús, ami szépen keretezi az arcát. Tökre kiemeli a porcelánbőrét meg a szintén fekete szemeit, amitől nagyon csinosnak néz ki” – Amber Town, Reira barátnője

„Amikor nem visel egyenruhát, akkor mindig nagyon csinos. Ha hétköznap megy valahova, akkor általában magassarkú cipő van rajta nadrággal vagy miniszoknyával, és egy elegáns felsővel, ha sportol akkor rendszerint ahhoz öltözik. Mindegy mit vesz fel, nagyon jól mutat mindenben.” – Ayisaga Noriko, egy lány az iskolából

„Hazudik az, aki azt mondja, hogy nem szeretne a helyében lenni. Mégis ki ne élvezné, hogy ráirányul minden figyelem azért, mert szép? Hiszen ezt nem lehet letagadni. Hatalmas szemei vannak, amiben elveszik az ember, a pillantása értelmes. Finomak az arcvonásai, ajkának érzéki vonala van, az orra is mintha sokkal egyenesebb és piszébb lenne a miénknél. Nem is értem miért festi magát, hiszen egyáltalán nincsen rá szüksége. Fekete haját leengedi, mintha csak kérkedni akarna vele; tökéletesen megértem, hiszen ha az enyém olyan lenne, én is azt tenném. Hosszú feszes combjaira ráragad minden férfitekintet, és egészen addig ott marad, amíg el nem halad mellettük, és meg nem látják a fenekét, vagy nem folytatják a vizsgálódást egy picit feljebb. A dereka is olyan, amilyenről ti lányok álmodoztok, illetve a hasa is lapos… Tökéletesnek tűnik, nem? Emellett meg még jól is öltözködik, sőt, simán mondhatjuk azt, hogy szexi, hiszen a rövid szoknyái éppen csak annyit takarnak, hogy sejtessék azt, ami alattuk van, a magassarkú cipők pedig tovább nyújtják a lábait, amitől még jobban néz ki… Viszont a melleit a helyén tartja, ez dicséretes. Nem is kell őket közszemlére tenni Reira, viszont azt remélem tudod, hogy mindenki azokra kíváncsi – egy suliújságban megjelent cikk „Királynő” címmel.

„Ha jól vettem észre, akkor megválogatja a barátait. Ennek mindig nagyon örültem, mert tudja, hogy kikkel haverkodhat, mivel ő nem akárki… Vagyis egészen addig örültem neki, amíg rá nem jöttem, hogy nem csak a gazdag diákokkal, hanem az ösztöndíjasokkal is vegyül. Amikor erre rákérdeztem nála, akkor nagyon ideges lett, és visszafeleselt nekem. Szemtelen lány, ha nem lenne ilyen lehetőség benne, akkor biztosan otthagytam volna már valamelyik sarkon” – Hong Jong Hyun, Reira apja.

„Nem kerülhet be bárki az ő sleppjébe. Át kell mennie annak,aki szeretne a tagja lenni egy hatalmas vizsgán, ami annyit jelent, hogy szimpatikusnak kell lennie Reirának. Nem úgy válogatja a köreit, mint az amerikai filmekben a diákok. Ő inkább arra megy rá, hogy azok, akikkel megosztja a barátságát ne verjék át” – Bethany Holmes, Reira egyik közeli barátnője.

„Sokan azt gondolják, hogy a szép lányok törvényszerűen buták, csak a vásárolgatás meg hasonlók érdeklik őket, és lekezelően bánnak azzal, akik kevésbé szépek. Reira nem ilyen. Ő azzal bánik lekezelően aki hazudik neki, vagy átveri bármilyen formában. Ezeknek az embereknek soha nem bocsát meg. Ez tapasztalat.” – Kim Seul Hyun, Reira általános iskolás barátnője

„Őszinte. De kegyetlenül. Ha kell, a földbe döngöl, de meg fogja neked mondani a véleményét. Általában ha valaki megbukik, azt soha nem sajnálja, a szemébe mondja, hogy ha ő lenne a tanár, akkor még pótvizsgázni sem engedné. Persze ő könnyen beszél, kitűnő tanulóként… Mindenesetre az élet minden területén őszinte, ezért legalább akkora az ellentábora, mint a csodáló” – egy tanár az iskolából.

„Tényleg olyan barátnőt szeretnék, mint amilyen ő! Eddig soha nem láttam, hogy valami miatt zsörtölődött volna, mindig mosolyog, amitől csak még jobban megszépül. És egészen játékos hangulata van általában, ezért vicces vele lenni. Kár, hogy soha nem nézne rám, a pletykák szerint Shotával jár…” – Reira egyik csodálója.

„Igazából közöm nincsen Reirához. Mindenki azt várja, hogy mikor jövünk össze, de én biztosra állíthatom, hogy csak barátok vagyunk. Meg amúgy is, a mai naptól nem találkozhatunk, az apja távoltartási végzéssel elintézte a dolgot. Na nem mintha annyira számítana… Mindenesetre egy kurvának tartom. Tényleg barátok vagyunk, de úgy teszi a fejét a srácoknak meg úgy riszálja előttük magát, hogy egyszerűen nem tudok másra gondolni. Szóval sorry Reira bébi, de egy kurva vagy.” – Iseki Shota, Reira egyik barátja

„Soha nem ér haza időben. Nem csinálja azt, amit mondok neki. Nem érdekli, hogy mi lesz vele. Nem akar vakrandizni, bolond regényeket olvas, és hisz a romantika erejében. Azt hiszi, hogy majd beleszeret egy srácba, és hozzá megy feleségül, de én ezt nem fogom megengedni. Rendszerint elblicceli a vakrandikat és az sem érdekli, hogy a bőrének makulátlannak kell maradnia; mintha mostanában szándékosan sérülne meg az a lány. Komolyan elegem van már belőle.” – Kim Shyin Hyeon, Reira anyja.

„Én felelek a tékózló lány tisztaságáért. Mert igen, Reira nem veszítheti el az ártatlanságát még akkor sem, ha éppen olyan kedve van és játszani akarja a ribit. Az én dolgom az, hogy vadászkutya módjára szagoljam ki mikor forró a talaj valakinél. Viszont az nem igazán érdekel, hogy kivel kavargat amíg nem dugják meg… És itt nem a húgom épsége a lényeg. Egyszerűen csak nem hozhat rám szégyent” – Reira bátyja.

„Hogy mi a legidegesítőbb tulajdonsága? Hogy tényleg olyan, mint egy baba. Nem mutatja ki ha valami fáj neki, nem mutat sokszor érzelmeket, de egyszer meglestem mi a technikája; először a földbe döngöli a másikat, aztán elmegy a szobájába sírni. Reira ez nem megoldás! Nem tudom miért vagy képtelen félretenni a hűvös magabiztosságodat. Ez egyáltalán nem fogja összetörni azt a képet rólad, amit felépítettél magadról. Ez csak azt mutatja meg, hogy te is ember vagy” – Reira unokanővéreinek egyike.

AZ ISTENEK A NŐKNEK FEGYVERÜL ADTÁK A SZÉPSÉGET.

Életem
Az életet nem kell annyira eltervezni. Csak sodródj az árral, és hagyd, hogy történjen!
Csak néztem a fiút. Pontosan tudtam, hogy miért van itt, de valamiért mégsem érdekelt. A tekintetemet az ő mély, fekete szemeibe fúrtam, ezzel próbáltam olvasni belőle. Nem olyan, mint a többiek. Nem akar velem járni, de mégis akar tőlem valamit. Valamit… Azt! Csakhogy nem fogod úgy megkapni a semmibe kisapám! Pontosan tudtam, hogy miért csinálja, mert a drága haverommal zenél együtt, aki ki akarja játszani őket és nyerni! Ejnye Shota, már megint túl kapzsi és önző vagy! Mindenesetre én odaadtam azt, amit kért tőlem, az már az ő dolga, hogy hogyan használja fel azt a bizonyos információt. Talán pont ezért mosolyodtam el amikor a fiú nem fordította el a szemét, és továbbra is farkasszemezett velem.
- Kérdezd Shotát – mondtam neki sejtelmesen, aztán egyszerűen otthagytam. Nyilvánvalóan fogalma sincs arról, hogy miről beszélek, de ez engem egy cseppet sem érdekel. Szándékosan a fenekemet riszálva hagytam el az iskola auláját, és ültem be az autómba, hogy hazahajthassak. Azt hittem nem találkozunk többet.

- Reira ne legyél bolond! Te is nagyon jól tudod, hogy csak meg akar dugni – mondta nekem Kya, én pedig sajnos igazat kellett, hogy adjak neki. Soha nem kedvelte Layt, és muszáj volt adnom a véleményére, mert ő már régebb óta tanyázik ezen a helyen, mint én… Mégis miért kéne hallgatnom valakire, aki belebocsátkozott egy olyan dologba? Na mindegy… Csak egy halk sóhaj szakadt ki belőlem és hanyatt dőltem a rózsaszín takarómon, amit amúgy már le kéne cserélni, mert nem vagyok öt éves.
- Mégis miért ennyire bonyolult ez az egész? – tettem fel a kérdést. Egyáltalán nem akartam hangosan kimondani, ezért teljesen elvörösödtem amikor rájöttem, hogy ez megtörtént. Ne! Reira ne! Legyen már eszed és NE pofázz túl sokat feleslegesen!
- Te belezúgtál – mondta nekem, mire csak még vörösebb lett a fejem. Nem, ez határozottan nem igaz. ÉN nem zúgok bele senkibe, soha nem is tettem ilyesmit!
- Fogd be! – kiáltottam rá, és legyezni kezdtem az arcom, mire ő elnevette magát és tovább piszkált egészen addig, amíg nyakon nem vertem a párnámmal.
- Mindenesetre – folytatta – Felejtsd el. Nem hozzád való. Csak arra megy, hogy betömhesse a lyukad…

- Fordulj el! – kiáltottam rá a srácra és a törölközőmet összébb húztam magamon a törölközőmet. Mégis miért ilyen? Na jó, az összes fiú ilyen, de éreztem, hogy megint vörös lesz a fejem, attól, ahogyan bámul. Mindenesetre, miután már mindent hozzávágtam ami a közelemben volt, sikerült rábírnom arra, hogy a falat bámulja, amíg fel akarok öltözni. Pár pillanatig azért még kivártam, hátha megszívat és visszafordul, ezzel pedig szóra is bírtam Őt.
- Ha ennyire akarod, akkor talán még segítek is felöltözni – hallottam a hangján ahogy mosolyog. Blayze! Hogy én téged mennyire gyűlöllek néha! Gyorsan magamra kapkodtam a cuccaimat, és a még kissé nedves hajamat is kontyba kötöttem. Ezután szándékosan álltam neki sminkelni, hogy növeljem egy picit a frusztrációját, és szerintem ez össze is jött. Fogalmam sincs arról, hogy miért ült be a táncórámra, nem hiszem, hogy dobos lévén annyira jártas lenne a táncokban, hogy élvezni tudjon ilyet, főleg a modern tánc műfaját. Mindenesetre örültem neki, viszont folyamatosan a fejemben voltak Kya szavai, amik arra utaltak, hogy mit akar velem kezdeni… De most komolyan. Ennyire érdekelné a dolog? Nincsen olyan srác aki egy numeráért ennyit letenne az asztalra. Talán… Talán elkezdett kedvelni. Talán. Nem értem egyáltalán miért érdekel engem a dolog. Mert én nem kedvelem. NEM KEDVELHETEM! Reira Hongnak soha senki nem fog tetszeni, mert Reira Hong egy független, erős nő, akinek nincsen szüksége pasira.
- Mehetünk? – mosolyogtam rá, ő pedig felállt, és megindult felém. Én csak úgy tettem mintha megbotlottam volna a magas sarkaim miatt, pedig ez nem így volt… Csak akartam adni egy puszit az arcára, hogy aztán elnevessem magam és elfussak… Mert igen, Reira Hong ezt csinálja a srácokkal. Nem pedig beléjük zúg.

- Tudod, van az az év végi bál hülyeség… - kezdte Kya, és belekortyolt a kávéjába. Én csak egy gyümölcsturmixot ittam, mert bejött a melegebb szezon, és úgy döntöttem, hogy figyelnem kell az alakomra. Őt már ez sokkal kevésbé érdekelte, valami habos, fagyis jegeskávét választott magának.
- Aha – mondtam neki, de nem igazán figyeltem rá. Már két lépéssel előbbre jártam, én jelenleg is éppen a szekrényemet pakoltam ki, csak éppen gondolatban. Van egyáltalán olyan göncöm, amit felvehetnék rá? Nagyon remélem…
- Nos arra gondoltam, hogy mi lenne ha együtt mennénk? – éppen ezt a pillanatot választottam arra, hogy belekortyoljak a finom italomba, mondanom sem kell, hogy szegény rossz útra is jutott sajnos.
- Hogy mi? – kérdeztem tőle, miközben próbáltam esztétikusan felköhögni a löttyöt – Te most meghívsz engem? Egy lányt? Nem Shotával kéne menned? Ő a pasid…
- Nem a pasim! – jött a dühös válasz – Mégis kinek kéne egy olyan alak, mint Shota?
- Hagyd már, mondtam ezerszer, hogy Shota jó fej – forgattam meg a szemeim. Ezer éve ismerem a srácot, nincsen semmi baj vele. Évek óta jóban vagyunk, és tök sokszor segített már nekem egy csomó dologban. Például intézett Japánban táncfellépéseket, meg minden.
- Ő is csak meg akar dugni – kezdte, mire én elvigyorodtam. Annyira bájos az, amit ezek ketten csinálnak. Folyamatosan egymásra beszélnek, de végül majd csak össze kell házasodniuk… Sorry Kya, efelől anyádék döntöttek már, és Shota úgyis el fog varázsolni… Tudom én.
- Mi van, még mosolyogsz is? Talán te is akarod – nézett rám úgy, mintha hülye lennék. Igen, ez valóban vicces helyzet lesz.
- Nem, nem is jöhet a közelembe. Meg amúgy sem vagyok olyan, hogy lenyúljam a barátnőm pasiját. – cukkoltam tovább és játékosan belecsíptem az arcába – Viszont nem mondhatom azt, hogy elmegyek veled oda. Még… még… csak nem tehetem.
Mind a ketten tudtuk, hogy mire gondolok. Ő nem mondott semmit, csak hallatott egy halk sóhajt, aztán folytatta a kávéját csendben.
- Hé Reira! – kiáltott utánam egy hang. Vagy talán inkább a Hang? Már hetek óta várok egy bizonyos dologra, de kezdtem úgy érezni, hogy feleslegesen. Biztosan meghívott már mást, szóval nekem nem igazán kéne pattognom. Amúgy is, hogy gondoltam, hogy rám fog nézni? Ott vannak neki a szőke kis kurvái, akik futnak utána és csaholnak. Talán éppen azért nem tette még meg, mert én nem csinálom ezt. Komolyan szánalmasnak érzem magam, amiért számítani is mertem valamire. Ezért inkább úgy csináltam, mintha meg sem hallottam volna, összeszedtem a könyveimet és elindultam kifelé.
- Talán süket vagy? – előzött meg, én pedig felnéztem rá. Nem. Nem vagyok süket. Csak nincs kedvem hozzád. Nagyon nincs. De ezt mégis hogyan mondhatnám el neki? Hjajj, Reira, szedd össze magad, kérlek, ne vessz meg már csak attól, hogy a szemébe nézel, könyörgök!
- Bocsi, elgondolkoztam egy picit… - válaszoltam neki egy halvány kis mosollyal az arcomon, de szinte azonnal meg is bántam, hogy megtettem a dolgot.
- Miért, te tudsz olyat? – tette fel a kissé bunkó kérdését, én pedig dühösen meredtem rá. Mégis mi a francért csinálja ezt megint velem?
- Csak mondjad amit akarsz és menj, nem érek rád – vetettem oda neki sértődötten, mire felnevetett. Mind a ketten tudtuk, hogy ráérek. Ráérek, ha nem beszél így velem.
- Csak annyit akarok… - kezdte, én pedig a tekintetemmel próbáltam azt üzenni neki, hogy ne húzza már az időmet. – Hogy nem hívtál meg a bálra.
Itt ezen a ponton a fenekemre csapott, megint elröhögte magát és elindult vissza a haverjaihoz. Ekkora egy bunkót! Mosolyogva fordultam utána és szólítottam meg, mire figyelni kezdett.
- Szándékosan nem tettem. Vele megyek – böktem rá vigyorogva éppen arra a srácra, akivel lepacsizott. Láttam, hogy az arckifejezése megváltozik, mérlegeli a dolgot, aztán visszajött hozzám.
- Nem, velem jössz. – jelentette ki ellentmondást nem tűrő hangon, de engem nem igazán hatott meg a dolog. Intettem neki, aztán éppen arra gondoltam, hogy lelépek, de ő elkapta a derekam és mélyen a szemembe nézve mondta ki a következő dolgokat: - Nem szeretem ha a csajom más faszikkal rohangál. Egyáltalán miért kéne vele menned?
Még arra sem volt időm,hogy reagáljak. A homlokomon megéreztem az ajkait, nekem meg fogalmam sem volt arról, hogy most mit kéne tennem, mert a szívem majd’ kiugrott a helyéről… Rossz szív, utállak!
- Nem vagyok a csajod – mondtam neki elfúló hangon. – Viszont ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor elmehetek veled…

© made by b. zsanett
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég

stivali italiani
Témanyitás Re: Reira Hong •• 11th Június 2016, 18:27

Gratulálunk, Elfogadva!

Kedves Reira!

Először is engedd meg, hogy üdvözöljelek az oldalon  :bbb: Remélem sok izgalomban lesz részed közöttük, bár a karakterlapodat olvasva szerintem ebből nem lesz hiány már csak ha azt vesszük alapul, hogy milyen temperamentumos, erős személyiségű hölgyeményről beszélünk Very Happy

A jellemleírásod szép hosszúra sikerült és kifejezetten tetszik az a megoldás, hogy barátokat, ellenségeket, családtagokat idéztél így mintegy az ő mondandójuk és véleményük mögé rejtetted a karakteredet ahelyett, hogy te kitalálóként tényként közölj róla bármit is  :boin: Telitalálatnak érzem ezt a fajta sémát, mert eldobtad magadtól a sablonokat, a szokásos "XY gyereke, kék vagy zöld a szeme miközben kétszáz centi magas Very Happy " Nagyon köszönöm neked  :22:  
De! Mivel mindig is őszinte embernek tartottam magam akinek ami a szívén az a száján is - különben is úgy érzem, hogy az előtörténet írója megérdemli azt, hogy tényleges véleményt kapjon arról amit írt - azt is megmerem kockáztatni, hogy egy csepp kis kritikát írjak neked, remélem nem haragszol meg érte Very Happy
Úgy érezem, hogy anélkül is elég nyilvánvaló Reira szépsége és modelleket megszégyenítő alakja, hogy ilyen sok személy véleményeként írsz róla. Ebben az esetben "a kevesebb néha több" szituáció lép érvénybe és talán elég lett volna ha három ember tollából idézel, nem pedig hatéból Very Happy Ettől függetlenül jól érezteted az emberrel a vélemény különbségeket, azt, hogy ki mit lát benne, milyen ő valójában külsőleg. Viszont ugyan ez sokkal kifizetődőbb a jellemének szempontjából, ugyanis ott nem látja mindenki ugyan azt, elvégre úgy vélem, hogy egy ember esetében nincs két személy akinek tökéletesen ugyan azt mutatná magából... így valaki az erejéről tud nyilatkozni, a másik az eszéről míg a többiek a szemtelenségéről esetleg az őszinteségéről Very Happy   Ebben az esetben már sokkal értékelendőbb és szerintem jobban kidolgozott a történet Wink  :boin:

Az előtörténeted pedig komolyan előhozta belőlem az ördögöt Very Happy Olvasom itt oldalakon keresztül, hogy micsoda kis dög szorult ebbe a törékeny kis ázsiai lányba aki csavargatja a szavakat, piszkálódik és olyan laza, hogy majd' szétesik, erre mi van a végén?  :wá:  :wee:   :affraid:    Na mi?! Egy kis homlokpuszi elegendő neki ahhoz, hogy máris beadja a derekát! Hát na, én kérem ki magamnak ezt a könnyűvérűséget * sértetten elvonul Very Happy *
De ettől függetlenül tetszik az egész történet játékossága, az, hogy Reira egy pimaszul nyers személy akit nem lehet csak úgy egy-két szép szóval meghatni. Egy nagyon jó, nagyon erős karaktert látok benne aki véleményem szerint nem kifejezetten van tisztába még azzal, hogy mit is akar pontosan.

Nem is tartalak fel tovább, futás foglalni és vesd bele magad a játékba Wink
Jó szórakozást kívánok  🇨🇨

Vissza az elejére Go down

Reira Hong
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal