A főnix rendje

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!
 

Megosztás
 

 A főnix rendje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

főnixmadár

avatar

stivali italiani
Témanyitás A főnix rendje •• A főnix rendje Empty9th Június 2016, 13:31




The Order Of The Phoenix


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

HomeWantedRulesStory





London 1982. A varázsló háború javában tombol a világban. Voldemort már nem lappan meg az árnyak között. Kihirdette a 'mugli ivadék vadászatot'. A Minisztériumban a Halálfalók uralkodnak, kevés ember van aki ellen mer szegülni. Az emberek félnek, aki lázad azonnal meghal. Az Aurorok se végezhetik a munkájukat rendesen, hisz a Varázsbűn-üldözési Főosztály vezetésére immár két éve Evan Rosier (halálfaló) kezében áll. Dumbeldore úgy döntött, hogy a világ sorsát saját kezébe veszi, így megalakította a Főnix Rendje titkos szervezetet, ami teljesen a Halálfalók elleni harcra koncentrálnak. Köztük szerepel Lily és James Potter , Marlene Mckinnon, Sirius Black, Emmeline Vance, és sokan mások, akik felveszik a küzdelmet. Eközben a Minisztériumban ellenállók egy csoportja szorult sarokba. Fenwick, Prewették és sok hozzájuk hasonló Dumbledore oldalán álló varázsló kényszerül munkahelye elhagyására, bujdosásra pusztán korábbi felderítő tevékenysége, vagy csupán a származása miatt. A Minisztériumban tisztogatnak.
Te hova tartozol?







Vissza az elejére Go down
 
A főnix rendje
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Stivali Italiani :: Inaktív/Megszünt Társoldalak-
Ugrás: