Mona Tess Bourbon

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!

Légy üdvözölve!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multiváltó
Felhasználónév:
Jelszó:

beszélgessünk

Feljegyzéseink

Matteo Moretti   tollából
16th November 2017, 15:30

Taras R. Kazakov   tollából
16th November 2017, 11:32

Matteo Moretti   tollából
14th November 2017, 15:45

Dimitrij J. Sergievszkij   tollából
12th November 2017, 17:51

Juri Mikail Kazakov   tollából
11th November 2017, 14:43

Oldal Lelke   tollából
9th November 2017, 23:17

Itala Mantegna   tollából
9th November 2017, 21:41

Marea-Stella Albertini   tollából
8th November 2017, 18:26

szemtanúk

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (69 fő) 24th Március 2016, 19:54-kor volt itt.

statisztika

Csoportok
Mafia Italiani
3
3
S. Bratva
6
4
Yakuza
5
1
Arts & Media
6
7
Law & Justice
4
4
Commerce & Service
5
12
Supporters
0
0
Elite & Business
0
0
banner csere

Az oldalunk Facebook csoportja

Frpg banner hirdetés:
Frpg.hu oldalunk helyezésének növelése Stivali Italiani Toplista

Magyarország FRPG Top 100 hirdetésünk:
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

Mona Tess Bourbon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Arts & Media
Hozzászólások száma :
15
Csoport :
Művészek

stivali italiani
Témanyitás Mona Tess Bourbon •• 27th Augusztus 2016, 15:04

Mona Tess Bourbon
Sweet baby

Sötét titkok rólam
Hogy ne feledd kivel van dolgod
Művészek
22
Taylor Momsen
SAJÁT

Becenév: Mona

Szül. hely: Francia ország, Párizs

Szül. idő: 1994.09.19

Csoporton belüli rang: -

Foglalkozás: Énekesnő

Anya: Emma Abélard

Apa: Axel Bourbon

Egyéb családtagok: Egyke vagyok, belőlem egy is sok.

Családi állapot: Hajadon

Szavakban
Pozitívum, negatívum

- mosolygós (bár, lehet, hogy a drogok hatása), barátságos, segítőkész, bátor (valahogy rá kellett kapnom a szerekre), igényes
- türelmetlen, vakmerő, agresszív (az elvonási tünet nagy úr), naív, akaratos

A drog nem a világot változtatja meg hanem ahogy látod és hallod azt.“

Életem
Az életet nem kell annyira eltervezni. Csak sodródj az árral, és hagyd, hogy történjen!
Igazából foghatnám bármire az életem baklövéseit, rossz gyerekkor, molesztált kislány, kisebb nagyobb traumák, de egyik sem lenne igaz, nagyon édes kis gyerekkorom volt Párizsban. Hatalmas, világos szobám volt, rózsaszín baldachinos ággyal, rengeteg hatalmas szőrös és puha plüssmacival, még nagyobb gardróbbal, mint a szobám. Szüleim bármit megadtak nekem, talán pont ez is volt a baj. Túlzottan elkényeztettek, egyke vagyok, így nem volt kivel osztoznom a szeretetükön és a pénzükön. Nekem voltak a legcsodálatosabb és legkreatívabb születésnapjaim, mindenkit evett a sárga irigység, én pedig élveztem, hogy én kapom meg a legjobb dolgokat. Majd idővel a legszebb pasikat. Már gyerekkoromban is mindig énekelgettem, a szüleim hamar felismerték páratlan tehetségem, így énektanárhoz írattak, aki megpróbált kemény kézzel bánni velem, de annyit ért el, hogy a hátán törtem ketté a pálcáját, nekem a szüleim nem parancsolnak, nemhogy majd pont ő. Sok nevelőnőm sikítva, sírva vagy épp felháborodva adta be a felmondását, attól függően épp milyen állapotomban kaptak el. Tizennyolcadik születésnapi ajándékom volt a szüleimtől egy európai körút a legjobb barátnőmmel. Álmaim vágya volt új embereket megismerni és idegenek ágyában ébredni, végig buliztunk egy egész hónapot. Ott ismertem meg Roger-t, egy neves lemezstúdió producere volt, és emellett egy irtó dögös pasi, az a fajta, aki után minden nő csak álmodozva csorgatja a nyálát. Hát én meg is kaptam azt a pasit, nem is egyszer, és még jobban élveztem az irigy pillantásokat, mint bármikor is az életemben, pedig nem volt hiány kívánságlistákban. Ő rendezett be egy feltörekvő rock bandába is, egész jók voltak, de az énekesük, hát enyhén szólva is pocsék volt. Egyik este, csak feküdtünk meztelenül az ágyon, iszogattuk a tömény alkoholt, szívtam a méregdrága cigarettám és rohadtul tettem mindenre és mindenkire, amikor arra figyeltem fel, hogy a mellettem fekvő adonisz, valami fehér port szippant fel, engem sem ejtettek a fejemre, tudtam, hogy drog volt, de amikor izmos kockáira szórta ki a port, nem tudtam ellenállni annak, hogy ne szippantsam fel, majd újra és újra. Új esti programunk lett a bedrogozott, kábulatba esett élvezetes szex. Lassanként függővé váltam, szükségem volt rá, egyre több hallucinogén anyagot próbáltam ki. Végül már csak úgy tudtam élni és énekelni, ha be voltam lőve, szívva, vagy bármi hasonló. A dalaim egyikénél sem voltam észen, amikor megírtam, és egész nagy slágerek lettek, egész sok rajongóval, ne nem mintha tudnám, a koncerteken sem vagyok képben, tudjátok, kell egy kicsi idegesség ellen. Egy idő után Rómába költöztem, amit a szüleim tökéletes kudarcnak éltek meg, teljes mértékben hidegen hagyott, csak az én adagom legyen meg. Egész jól kezelem a függőségem, csak néha sikerül durva elvonási tünetes állapotba kerülnöm, de az esetek többségében nincs problémám vele. Egy régi, elhagyott épület tetején szoktunk próbálni a bandával, hisz csak jobb ott, mint egy nyomott kis stúdióban. Valahogy úgy érzem ott magam, mint egy dalos pacsirta a kalitkában. De a legutóbbi próbánk után úgy döntöttem, hogy vagy a helyszín lesz új, vagy a drog mértékét kell csökkentenem a gyakorlás ideje alatt, mert én teljes mértékben behallucináltam magamnak, hogy egy gyönyörű vörös sárkány vagyok aki tud repülni, ami nem előny egy épület háztetőjén. Ezzel sikeresen elüldöztem még egy embert az életemből, vagyis kettőt, az álom pasit és a baszgitárost, sürgősen keresnem kell egy újat vagy én is repülök, de szó szerint.

© made by b. zsanett
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég

stivali italiani
Témanyitás Re: Mona Tess Bourbon •• 27th Augusztus 2016, 22:44

Gratulálunk, Elfogadva!

Kedves Mona Smile

Első soron engedd meg, hogy köszöntselek társaságunk tagjaként, remélem, hogy élménydús, sok izgalmas játékban gazdag időtöltés lesz az, amiben részesülsz nálunk :
Az első, amit ki szeretnék emelni az nem más, mint a karakter és az avatar alany közti összefüggés. Úgy is tudnám jellemezni, hogy megtalálta, mint zsák a foltját Smile A történeted olvasása közben végig élt a szemem előtt Taylor Momsen szokatlan megjelenése, viszont a maga módján nagyon szép arca, kezdve az elsőként emlegetett gyermeki bájjal, folytatva a zűrös tinédzser évekkel, és a mai időszámítással Very Happy Rögtön sikerült belopnod magad a szívembe a züllött kamasz lelkivilágával, és az ezt prezentáló arc tökéletes megválasztásával Smile
És kiváltképp örülök a lelkivilág másságának, mivel ha valaki egy Franciaországból érkező nőre gondolt, az egykori sztereotípiáknak köszönhetően egy parfümben úszó, a divat világát tökéletesen tükröző, szinte címlapokra illő hölgyeményt képzel maga elé, míg a te karaktered ennek ellenlábasa Very Happy
Ezt pedig mi más mutatná jobban, mint a tökéletes irományod? 🇨🇨 Egy remekül kivitelezett ívet sikerült belekalkulálnod az előtörténetedbe, a kezdetektől egészen a mindennapokig, ami egy irányutat mutat az olvasónak : Az egyre gyermekek gyakran az elkényeztetés kútjába taszítják a kedves szülők, hiszen mindazt, amit két gyereknek tudnának nyújtani, azzal az egyetlen kis csimotájuknak kezeskednek, aki zsákutcába kerülve jön rá arra, hogy lényegében bármit megkaphat, csak egy szavába kerül. Ezt pedig te magad is megírtad, mikor részletezted, miként törte szét azt a bizonyos pálcát a szigorú tanár hátán, mikor az megpróbált hatással lenni Mona-ra, majd megemlítetted, hogy neki a szülei se képesek parancsolni, hát hogy veszi a bátorságot egy oktató arra, hogy megkísérelje az ősök feladatát magára ölteni Razz
Az írásod témája ha nem is volt szívmelengető, neked sikerült az írói stílusoddal könnyeddé tenni, mivel az irány, amit képviselsz ezt tükrözi :luf: Nem túl bonyolult, nem túl szájbarágós, a maga módján, de jó értelemben véve egyszerű, az olvasó számára olvasmányos, mert tény, hogy minden mondatod olvastatta magát, így is sikerült olyan hamar a végére érnem az előtörténetednek Very Happy
És mikor az utolsó sorokat olvastam, eszembe jutott egy részlet egyik kedvenc filmemből, mely tökéletes momentum arra, hogy lezárjam az elfogadódat Razz Kérlek hallgasd meg Billie bácsi jó tanácsát, bár úgy gondolom, hogy erről Mona is tudna mit mesélni Cool
Viccet félretéve, remélem, hogy a kedves hölgyemény megpillantja a fényt az alagút végén, és nem veti magát a mélybe még mielőtt ideje lenne az elhalálozás dátumának Very Happy Kérlek foglald le az avatarodat, aztán vesd bele magad Róma poklába, gyanítom, élvezni fogod Wink

Nagyon jó játékot kívánok Neked! :hh:

Vissza az elejére Go down

Mona Tess Bourbon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal