Titkárnő vagy több?

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!
 

Megosztás
 

 Titkárnő vagy több?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég

avatar

stivali italiani
Témanyitás Titkárnő vagy több? •• Titkárnő vagy több? Empty18th November 2016, 19:01


Lucille _____
Where are you, my darling:

Anna Kendrick (alkudható)
Drága Lucy! (Lehet bármi más neved amit valami módon Lucynek becézhetek)

Az egyetlen és állandó titkárnőm vagy már három éve. Előtted jöttek mentek a nők, egyiket sem találtam alkalmasnak, és hozzád sem fűztem sok reményt, és nézd meg. Mára élni sem tudok nélküled a saját magam teremtette káoszban az irodában. Egy irodai asszitens közvetítéssel foglalkozó cég küldött ki téged, mint gyakornokot, és hamar fel is vettelek, mert láttam hogy érted hogy mit akarok, és hogyan és megtetszett benned hogy ennyire kész vagy ugrani ha kitalálok valamit. Persze, ne értsd félre, nem csicskáztatlak, arra van sok más üresfejű libuskám. Téged megbecsüllek, és talán te vagy az aki ismer engem, aki az "őrületem" mögé lát, és aki azt is látja hogy az irodában alszom az asztalra borulva annyira ki vagyok, és nem csak a huszonnégy karátos mosolyom látod,  a tip top öltözéket, meg mindent. Volt már rá példa hogy rám dobtál egy takarót, vagy beszereztél az irodába polárplédet, és nem mondtad csak jelzésértékűen odaraktad. Ez oda vissza megy. Kedvellek, nem tudom hogy te hogy érzel irántam, de biztos vagyok benne hogy tudod, hogy néha kitör belőlem a biszex, és nem csak a nőket nézem meg. Eddig sosem tetted szóvá, amit szintén szeretek benned. Képes vagy hallgatni és meghallgatni ha olykor rám jön az őszinteségi kirohanás. Ragaszkodom hozzád, és üldöztem már el egy pasit is, akit a hátad közepére se kívántál mégse kopott le.

//Nos elég sok irány marad szabadon. Lehetsz szerelmes belém, mint munkaadódba, kedvelhetsz de csak barátként, és lehet egy másik cég ügynöke, aki a titkaimat akarja kifürkészni. Bárki lehetsz csak gyere. Nem mondom h nem alakulhat romantika, mert lehet, ha nyitott vagy rá. Gyere ha megihlettelek, és megbeszéljük *-* //

Sötét titkok rólad
Amit legszívesebben titkolnál
Civil/művész
23-26
titkárnő (?)
szabad

© made by b. zsanett
Vissza az elejére Go down
 
Titkárnő vagy több?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Stivali Italiani :: Elkelt Karakterek-
Ugrás: