Húgom - ______ Frewen

Stivali Italiani

Üdvözlünk titeket Olaszországban, a maffia főhazájában. Oldalunk fórum alapú szerepjáték, szeretettel várunk minden erre tévedőt!
 

Megosztás
 

 Húgom - ______ Frewen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég

avatar

stivali italiani
Témanyitás Húgom - ______ Frewen •• Húgom - ______ Frewen Empty11th Április 2016, 21:52


_______ Frewen
Come, teste the wine...

Ruby Rose
Az én édes kicsi húgom vagy, a legutóbbi találkozásunk a családi kirándulás volt, mielőtt lepattantam volna, hogy zenésznek csapódjak Keshhez, aki végül elhozta nekem az ismertséget. Szóval azt hiszem akkoriban kezdted megérteni az én lázadásomat a világ ellen, talán tetszett hogy nagyszájú és kemény bátyád van. Szerettelek is a magam módján. Csak nem olyan rajongással mint mások, de foglalkoztam veled és vertem pár orrot szét miattad, bár erről te sosem fogsz tudni. Mindenesetre elszakadtam és te sokáig kerestél, vártad hogy egyszer csak hazaérek, megvert kutyakánt, meghiúsult álmokkal. Hát nem jött össze. Róma magába szippantott, és most is itt élek. Hogy te hogy kerülsz ide rád bízom. Családi kirándulás, osztálykirándulás, elszöktél... teljesen mindegy. Itt vagy és elvesztetted magad, és a plakátokon megláttad a képem, és felkerested a zenekar székhelyét a próbatermet annak reményében hogy belém botlassz ami nos sikerülni is fog. Erről szólna az első közös játékunk.

Nagyon várlak tesó. Gyere, pb terén alkudozzunk mert lövésem nincs mit képzelnék el, légy oly jó segítsd ki a bátyád.

Gyere, gyere! Very Happy

Sötét titkok rólad
Amit legszívesebben titkolnál
Civil/művész
18-20
Kishúgom
Szabad

©️ made by b. zsanett
Vissza az elejére Go down
 
Húgom - ______ Frewen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luukas Frewen
» Vitalia Frewen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Stivali Italiani :: Elkelt Karakterek-
Ugrás: